Dzień Działkowca na ROD Skarbówka

W dniu 03 września 2016r. na ROD Skarbówka obchodzono Święto Działkowca popularnie zwane Dożynkami. Na oficjalne uroczystosci zaproszeni zostali również czonkowie Zarządu Naszego Stowarzyszenia oraz Rady Osiedla Osów. O zabranie głosu na otwarciu poproszeni zostali równiez zaproszeni goście. W imieniu Rady Osiedla przemawiała wiceprzewodnicząca Wiesława Krupińska, w imieniu Naszego Stowarzyszenia Robert Sambor, z oczywistych wzgledów tematyka wystąpień związana była ze wspólnymi działaniami związanymi  ze sprzeciwem wobec lokalizacji schroniska.

Zarząd ROD Skarbówka uhonorował Prezesa Zarządu Janusza Fiszera i Członka Zarządu Roberta Sambora dyplomami za zaangażowanie i współpracę z ROD Skarbówka.

Poniżej kilka zdjęć :-)

1. zgromadzenie działkowców 2. przemówienie Prezesa ROD Waldemara Marka 3. wręczanie dyplomu